Wróć do strony głównej!

Willa Groń Koninki

Została wykonana w tradycyjnym, a zarazem nowoczesnym stylu. Komfortowo wyposażone pokoje oraz apartament tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Doskonałe miejsce na nocleg w Koninkach. 
 
Koninki leżą w samym sercu Gorców u podnórza góry Tobołów, tuż przy Gorczańskim Parku Narodowym, skąd zaczynają się liczne szlaki piesze i rowerowe. Najwyższy szczyt-Turbacz (1311m.n.p.m) z rozległą panoramą Tatr, Pienin i Podhala znajduje się w odległości niecałych 3 godzin.

 

Dla naszych gości mamy do dyspozycji komfortowe pokoje 3-,4-osobowe z łazienkami i TV. Nasza willa to idealne miejsce do wypoczynku w każdą porę roku. Obiekt umiejscowiony jest tuż obok zacisznego lasu i wielkiej dzikiej polany zdala od tłocznej ulicy. Dojazd jest bardzo komfortowy, gdyż do willi prowadzi droga asfaltowa 
 
300 metrów od Willi Groń proponujemy miejsce, gdzie można zjeść posiłki pełnodniowe: śniadania, obiady i kolacje, lub obiadokolacje przygotowane przez najlepszych kucharzy w okolicy. Tam również można skorzystać z boiska do piłki nożnej, oraz siatkówki. Nieopodal znajduje się kryty basen.
 
Zalety willi:
• Komfortowe pokoje i apartament,
• Bezpłatny bezprzewodowy Internet   (WI-FI),
• Bezpłatny parking dla samochodów,
• 2 km od willi stok narciarski na górze Tobołów

• dobre położenie nieopodal jadalni, basenu, tras bicyclingowych i do narciarstwa biegowego

 

Kontakt:

 

tel: +48  880948393 Willa Groń

+48 880716377 Gońart

       

email: willagrongorce@gmail.com

gronart.nawara@gmail.com

 

 

 

Nasz Adres:

 

Poręba Wielka 524

345-735 Niedźwiedź

POLAND

Proudly created with webwavecms.com