Proudly created with webwavecms.com

Nasz Adres:

 

Poręba Wielka 524

345-735 Niedźwiedź

POLAND

Kontakt:

 

tel: +48  880948393 Willa Groń

+48 880716377 Gońart

       

email: willagrongorce@gmail.com

gronart.nawara@gmail.com

 

 

 

Wróć do strony głównej!

Sesje

dziecięce

 

Fotografia dziecięca to niezapomniana pamiątka ich dorastania dla rodziców, dziadków, dla nich samych. Raczkujące maluchy, rezolutne przedszkolaki, rodzeństwo razem „przyłapane” na dziecięcych zabawach i pląsach. Wszystkie chwile w życiu rodziny warte są uwiecznienia. Dzieci są wprost wymarzonymi modelami. Dorośli mogą im tylko pozazdrościć naturalności, beztroski wymalowanej na twarzy i po prostu dobrej zabawy przed obiektywem. To jest sekret, dlaczego najmłodsi wprost olśniewają swoją urodą na zdjęciach. Z tego właśnie powodu uwielbiamy portretować te małe istotki.

Sesje noworodkowe

 

Sesja noworodkowa jest najpiękniejszym przeżyciem zarówno dla Rodziców, dla mnie jak i dla samego maleństwa. To tu – mając tylko jedna szansę, tworzymy wspólnie historie, która przetrwa na lata, by cieszyć i wzruszać. Sesję wykonujemy w swoim studio, które spełnia wszystkie wymogi, by gościć małego modela. Studio nagrzane jest do temperatury kąpielowej. Przewijak, wygodna kanapa dla rodziców, jasne kolory, ciepła i cudowna atmosfera – sprawiają że chwile, które spędzamy razem są niezapomniane. W studio znajdziecie Państwo piekne ubranka. Opaski, czapeczki, kocyki idealne dla małych modeli.

Fotografia

Ślub, wesele, plener

 

Niezapomniane emocje, wyjątkowe chwile, niezwykłe uczucia. Gorąco polecamy reportaże fotograficzne z najpiękniejszego dnia w w w waszym życiu. Sesje ślubne wykonujemy w stylu reportażowo – artystycznym, z autorską obróbką i retuszem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bez standardów. Potrafimy słuchać klientów, wyrażamy swoje zdanie, służymy radą i pomocą w tematach ślubnych i weselnych. Nasze fotografie ślubne to połączenie doświadczenia, kreatywności i bystrości oka. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z przygotowań do uroczystości, ślubu, wesela oraz sesji ślubnych w plenerze. 

Sesje brzuszkowe


Sesje ciążowe (sesja brzuszkowa) są bardzo indywidualne, poprzedzone szczegółową rozmową z przyszłą mamą,

dotyczącą upodobań i oczekiwań względem sesji tak aby czuła się pewnie i komfortowo. Możemy wykonać sesję w aranżacji intymnej bądź na wesoło… Odpowiedni moment na wykonanie sesji to 7-8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła mama czuje się jeszcze dobrze. Garderobę ustalamy na rozmowie przed sesją, ale dobrze jest zabrać kilka wersji ubioru: jeansy, ładną bieliznę, opinające bluzeczki, sukienki, wszystko to, co wyeksponuje brzuszek, jak również białą koszulę…Sesje

okolicznościowe

 

W życiu każdego z nas jest wiele ważnych momentów i uroczystości, które warto uwiecznić na pięknych fotografiach.  Z wielką przyjemnością stworzymy fotograficzny reportaż z chrztu świętego, komunii świętej czy urodzin, uwiecznimy najważniejsze chwilę i będziemy przy Was jako dyskretny obserwator. Dodatkowo możemy stworzyć mini studio tak, aby piękne zdjęcia z uroczystości były także wspaniałą pamiątką dla wszystkich gości.

Sesje narzeczeńskie

 

Sesje narzeczeńskie to fajna sprawa. Raz, że macie pamiątkę, a dwa, że możecie  użyć zdjęć do kartek, zaproszeń czy też wywołać i powiesić jako dekoracja na sali weselnej . Poza tym, to często Wasza pierwsza profesjonalna sesja, więc fajnie jest się obyć z obiektywem przed weselem 

 

 

Sesje rodzinne

 

Dzięki rodzinnej sesji fotograficznej otrzymacie zdjęcia, do których często będzie wracał każdy członek Waszej rodziny, a sesje dzieci będą dla nich pamiątką na całe życie. Rodzinna sesja fotograficzna i sesja dzieci to nie tylko zdjęcia, do których będziecie mogli wracać. To także wspólne, rodzinne przeżycie, które zacieśni Wasze więzy.