Madzia i Boguś - Razem prowadzimy Willę Groń, oraz tworzymy Grońart. Mieszkamy w Porębie Wielkiej - Koninkach, gdzie cudowna panorama gorców i atmosfera domu pozwala nam na przelewanie naszej wrażliwości artystycznej na wymienione środki wyrazu: fotografie, grafikę, grafikę 3d, projektowanie, rzeźbę, stolarstwo artystyczne itd. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością :) 

O nas

Madzia Tram-Nawara

 

Urodzona w 1990 roku w Krakowie. w 2009 roku rozpoczęła studia w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego na wydziale Architektury i Sztuk Pięknych kierunek malarstwo, specyfikacji grafika użytkowa, tam obroniła licencjat. 2012/2013 studium w Krakowskich Szkołach Artystycznych - Szkoła Kreatywnej Fotografii. W 2015 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie na wydziale grafiki, tam obroniła tytuł magistra.

Brała udział w licznych wystawach, m.in: 

-wystawie plakatów będącą częścią projektu "identyfikacja wizualna Biblioteki Projektowania Graficznego" w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, 2011.

-w 2012 roku zajęła pierwsze miejsce w konkursie plakatów "W starym kinie". Jej wygrana praca brała udział w wystawie w galerii "Oko dla sztuki". 

-Wystawa zdjęć fotografii mody w Empiku na Rynku Głównym 13,

-udział i wyróżnienie w wystawie "Próbowali wymazać człowieka. Ślady pozostaną na zawsze" w Galicja Jewish Museum/Żydowskie Muzeum Galicja, 2013r.

-Udział i wyróżnienie w konkursie XIII ogólnopolskim fotograficznym "Portret", w Koło 2014

Po zakończeniu studiów postaniowiła kontynuować pracę artystyczne, realizuje wiele zleceń zarówno graficznych jak fotograficznych i malarskich. 

 

 

Boguś Nawara

 

Urodzony w 1990r. w Rabce-Zdrój. Technik Budownictwa, Magister Sztuk Pięknych, muzyk. Dyplom uzyskał w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Realize swoje pasje związane z szeroko pojętą sztuką od muzyki wraz z tekstami po rzeźbę i architekturę. Tworzy sztukę zarówno realistyczną, jak i abstrakcyjną. W swojej twórczości stara się zawrzeć motywy sakralne, patriotyczne, oraz motywy związane ze sztuką góralską. Wykonał popiersia artystów, piewców kultury góralskiej m. in.  Władysława Orkana, Antoniny Zachary wnękowej, Jana Fudali. Wykonuje projekty i zdobienia sztuki użytkowej góralskiej, a także abstrakcyjne rzeźby i grafiki. 

w swojej karierze muzycznej związany był z kilkoma zespołami – „Wiarusy”, wspólnie z młodszymi kolegami z „Instalu” założył kapelę „NieTacyByli”. Obecnie gra w zespole Gooroleska założonym również z jego inicjatywy. Jest niespokojną, artystyczną, żywiołową duszą. Gościnnie wziął udział w finale talent show „Must Be The Music” z zespołem InoRos jako skrzypek. Od dwóch lat  działa wokalnie z  orkiestrą dętą z Baczkowa, z którą podbił serca jurorów i publiczności w „Mam talent”.   Był współzałożycielem i pierwszym instruktorem nauki tańca, śpiewu i gry na skrzypcach  zespołu regionalnego „Olszowianie”. Założył zespół gospelowy „Viva Cristo Rei”. Czasem koncertuje z zespołem "Rband" znanego z programu telewizyjnego "Koło fortuny"

Wspólnie w Willi Groń tworzymy GrońArt

 

Wróć do strony głównej!

Kontakt:

 

tel: +48  880948393 Willa Groń

+48 880716377 Gońart

       

email: willagrongorce@gmail.com

gronart.nawara@gmail.com

 

 

 

Nasz Adres:

 

Poręba Wielka 524

345-735 Niedźwiedź

POLAND

Proudly created with webwavecms.com